Доброго дня шановні клієнти. Інтернет магазин тимчасово на ревізії. Ми покращуємо функціонал інтернет магазину для Вас.
Мішок заклеїли, замість 10кг -8кг корму, більше не замовлятиму
Дякую за оперативність. І ціни гарні.
Все добре
Усе чудово