Доброго дня шановні клієнти. Інтернет магазин тимчасово на ревізії. Ми покращуємо функціонал інтернет магазину для Вас.
Замовив 6 од. наполягають на передплаті. Думаю це тому що термін використання товару прострочений
Ми працюєм по повній предоплаті що вказано в умовах оплати. Товар не просрочений.
Замовив 6 од. наполягають на передплаті. Думаю це тому що термін використання товару прострочений