Доброго дня шановні клієнти. Інтернет магазин тимчасово на ревізії. Ми покращуємо функціонал інтернет магазину для Вас.
супер дякую
Гель замовляю вже вдруге, пере добре та приємний аромат, можна прати і без кондиціонера 👌