Доброго дня шановні клієнти. Інтернет магазин тимчасово на ревізії. Ми покращуємо функціонал інтернет магазину для Вас.
Замовлення одержала. Доіхало нормально. Запаковане добре. Дякую. Якби ще й відправлене було вчасно, було б відмінно.😁