Доброго дня шановні клієнти. Інтернет магазин тимчасово на ревізії. Ми покращуємо функціонал інтернет магазину для Вас.
З західної прийшло швидше ,ніж іноді з Києва доходить .
Все добре
Товар відправили тільки після скарги .
Не піниться так як хотілосяб. Дуже слабенько